cz en
shadow

shadowline

shadow

Přeprava osob

Osobní doprava:

Přepravíme vás na oslavu, večírek, na letiště, do hotelu i na obchodní jednání. Projedeme s vámi okružní jízdu Prahou, i k jiným historickým památkám v celé Evropě. Odvezeme vás na sportovní soustředění, k moři za sluníčkem nebo v zimě na hory. Orientační přehled cen naleznete na naší stránce ceníku.

Jezdíme pro vás novými vozy Audi A6, VW Passat, Škoda Octavia. Perfektní technický stav, čistota vozu, včetně nekuřáckého interiéru jsou samozřejmostí. Naše vozy nemají označení “taxi” ani jiné reklamní banery. Pro firemní akce jsme schopni nasadit na vozy magnetický reklamí baner s logem vaší firmy, ozdobit vůz na svatbu, či dle jakéhokoliv vašeho přání.

Minivany, minibusy, autobusy - přeprava osob:

Pokud se chystáte na služební cestu s několika kolegy zároveň, nebo celá rodina i s přáteli na výlet, či potřebujete zajistit dopravu kamkoliv pro početnější skupinu anebo transfery na letiště, odvezeme vás našimi minibusy  VW Caravelle Long pro 8, Mercedes Benz Sprinter pro 20 a Isuzu Turquise pro 31 pasažérů a to jak po České republice, tak i do zahraničí.  Orientační přehled cen k některým z lokalit naleznete na naší stránce ceníku.

Spolupracujeme s řadou významných společností, cestovních kanceláří a agentur a rádi pro vás zajistíme třeba i ubytování, pronájem vozu z půjčovny, nebo průvodcovské služby.

swiss replica watches

Replica Handbags cheap replica handbags
shadowline
shadow